T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
MANİSA / SALİHLİ - Milli Egemenlik Ortaokulu

Haberler

Ara

Proje koordinatörlüğünü 6/A  sınıf rehber öğretmeni Adem AYDIN öğretmenimizin yaptigi sinif öğrenci velileri ve 6/A sınıf öğrencilerimizce yürütülecek 5 ay süreli "Haydi Çocuklar Camiye" projesi okul müdürlüğünce onaylanarak yürürlüğe girmistir. Öğretmenimizi tebrik ederken, proje kurulu öğrencilerimize ve velilerimize başarılar dileriz.

Proje logosu ve çalışma raporu ekte sunulmuştur 

Ara

Proje koordinatörlüğünü 5/E  sınıf rehber öğretmeni Özgül KARAKUŞ öğretmenimizin yaptigi sinif öğrenci velileri ve 5/E sınıf öğrencilerimizce yürütülecek 5 ay süreli "Çocuk Oyunla Güzel" projesi okul müdürlüğünce onaylanarak yürürlüğe girmistir. Öğretmenimizi tebrik ederken, proje kurulu öğrencilerimize ve velilerimize başarılar dileriz.

Proje logosu ve çalışma raporu ekte sunulmuştur 

Ock

Proje koordinatörlüğünü 7/G sınıf rehber öğretmeni Mehmet ŞEN öğretmenimizin yaptigi sinif öğrenci velileri ve 7/G sınıf öğrencilerimizce yürütülecek 5 ay süreli "Kuruluştan Kurtuluşa Atatürk Aydınlığı" projesi okul müdürlüğünce onaylanarak yürürlüğe girmistir. Öğretmenimizi tebrik ederken, proje kurulu öğrencilerimize ve velilerimize başarılar dileriz.

Proje logosu ve çalışma raporu ekte sunulmuştur 

Ara

Proje koordinatörlüğünü 7/C sınıf rehber öğretmeni Gönül DURĞUN öğretmenimizin yaptigi sinif öğrenci velileri ve 7/C sınıf öğrencilerimizce yürütülecek 5 ay süreli "Oku, Anla Beni Anla" projesi okul müdürlüğünce onaylanarak yürürlüğe girmistir. Öğretmenimizi tebrik ederken, proje kurulu öğrencilerimize ve velilerimize başarılar dileriz.

Proje logosu ve çalışma raporu ekte sunulmuştur 

Ara

Proje koordinatörlüğünü 75/B sınıf rehber öğretmeni Hatice DOĞAN öğretmenimizin yaptigi sinif öğrenci velileri ve 5/b sınıf öğrencilerimizce yürütülecek 5 ay süreli "Gelecek Nesiller için Devamlı Geri Dönüşüm" projesi okul müdürlüğünce onaylanarak yürürlüğe girmistir. Öğretmenimizi tebrik ederken, proje kurulu öğrencilerimize ve velilerimize başarılar dileriz.

Proje logosu ve çalışma raporu ekte sunulmuştur 

Ara

Proje koordinatörlüğünü 7/I sınıf rehber öğretmeni Şengül ABALI öğretmenimizin yaptigi sinif öğrenci velileri ve 7/I sınıf öğrencilerimizce yürütülecek 5 ay süreli "Gelecek Nesiller İçin Devamlı Geri Dönüşüm" projesi okul müdürlüğünce onaylanarak yürürlüğe girmistir. Öğretmenimizi tebrik ederken, proje kurulu öğrencilerimize ve velilerimize başarılar dileriz.

Proje logosu ve çalışma raporu ekte sunulmuştur 

Ara

Kodla(ma)nisa Projesi kapsamında ilçemize bir dizi etkinlik ve toplantı için gelen Kodla(ma)nisa İl ekibi okulumuzu ziyaret gerçekleştirdi. İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bayram IŞIK başkanlığında gerçekleşen ziyarete Proje Ekibinden Aslı YILDIRIMGİL ve Şeref KAPLAN öğretmenlerimiz eşlik ettiler. Aynı zamanda okulumuzun mezunu olan Bayram IŞIK müdürümüz Kodla(ma)nisa Projesi kapsamında çalışmalarımız hakkında Okul Müdürümüz Muhammet DEMİR´den ve Bilişim Öğretmenimiz Kemal Ulvi ÇELİK´ten bilgi aldılar. Çalışmalarımızdan haberdar olan Proje Ekibi, Kodla(ma)nisa Projesi çalışmalarımızda kullanmak üzere okulumuza 5 Adet Mblock Mbot robot kiti hediye ettiler. Bu nazik ziyaretlerinden ve güzel hediyelerinden dolayı Bayram IŞIK müdürümüze ve İl Proje Ekibine çok teşekkür ederiz. Öğrencilerimiz artık Mbot Robot Kitleriyle alternatif çalışmalar yaparak kodlama ve robotik bilgilerini artıracaklar.

Ara

Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından 27-28 Aralık 2018 tarihlerinde İstanbul´da düzenlenen Türk Eğitim Kongresine okulumuz Türkçe Öğretmeni M. Önder KARACAOĞLU "Millî Şuur ve Türk Dili" adlı bildiriyle katıldı.

Yurt içi ve yurt dışından birçok akademisyen ve araştırmacının katıldığı "Eğitimde Milli Kimlik ve İdeal İnsan Modeli Arayışları" temalı kongrede iki gün süren bildiri, konferans ce sunumlarla eğitime yön verecek çalışmalar masaya yatırıldı.

Bizler de okul idaresi olarak, Türkçe Öğretmenimiz M. Önder KARACAOĞLU´nu kongrede bildiri sunumu yapıp bizleri temsil ettiği için tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Ara

Proje koordinatörlüğünü 7/F sınıf rehber öğretmeni Kader SANDALLI öğretmenimizin yaptigi sinif öğrenci velileri ve 7/F sınıf öğrencilerimizce yürütülecek 5 ay süreli "Düşle Sen Yeter" projesi okul müdürlüğünce onaylanarak yürürlüğe girmistir. Öğretmenimizi tebrik ederken, proje kurulu öğrencilerimize ve velilerimize başarılar dileriz.

Proje logosu ve çalışma raporu ekte sunulmuştur 

Ara

Proje koordinatörlüğünü 7/D sınıf rehber öğretmeni Ahmet KURUM öğretmenimizin yaptigi sinif öğrenci velileri ve 7/D sınıf öğrencilerimizce yürütülecek 5 ay süreli "Hayata İyilik Kat" projesi okul müdürlüğünce onaylanarak yürürlüğe girmistir. Öğretmenimizi tebrik ederken, proje kurulu öğrencilerimize ve velilerimize başarılar dileriz.

Proje logosu ve çalışma raporu ekte sunulmuştur 

Ara

Proje koordinatörlüğünü 5/A sınıf rehber öğretmeni Pınar YILDIZ öğretmenimizin yaptigi sinif öğrenci velileri ve 5/A sınıf öğrencilerimizce yürütülecek 5 ay süreli "Sağlıklı Yaşa Mutlu Ol" projesi okul müdürlüğünce onaylanarak yürürlüğe girmistir. Öğretmenimizi tebrik ederken, proje kurulu öğrencilerimize ve velilerimize başarılar dileriz.

Proje logosu ve çalışma raporu ekte sunulmuştur 

Ara

Proje koordinatörlüğünü 7/E sınıf rehber öğretmeni Mehmet SAĞSÖZ öğretmenimizin yaptigi sinif öğrenci velileri ve 7/E sınıf öğrencilerimizce yürütülecek 5 ay süreli "Milli Kahramanlar Spiderman´a Karşı" projesi okul müdürlüğünce onaylanarak yürürlüğe girmistir. Öğretmenimizi tebrik ederken, proje kurulu öğrencilerimize ve velilerimize başarılar dileriz.

Proje logosu ve çalışma raporu ekte sunulmuştur 

Ara

Proje koordinatörlüğünü 7/A sınıf rehber öğretmeni Eşref AKİŞ öğretmenimizin yaptigi sinif öğrenci velileri ve 7/A sınıf öğrencilerimizce yürütülecek 5 ay süreli "Fidanlar Orman, Kitaplar Işık Olsun" projesi okul müdürlüğünce onaylanarak yürürlüğe girmistir. Öğretmenimizi tebrik ederken, proje kurulu öğrencilerimize ve velilerimize başarılar dileriz.

Proje logosu ve çalışma raporu ekte sunulmuştur 

Ara

Proje koordinatörlüğünü Okul rehber öğretmeni Ayben DEMİRKAYA ve 8.Sınıf Rehber Öğretmenlerimizin  sinif öğrenci velileri ve 8.sınıftaki 29 öğrencimizle yürütülecek 5 ay süreli "Koçum Benim" projesi okul müdürlüğünce onaylanarak yürürlüğe girmistir. Öğretmenimizi tebrik ederken, proje kurulu öğrencilerimize ve velilerimize başarılar dileriz.

Proje logosu ve çalışma raporu ekte sunulmuştur 

Ara

Proje koordinatörlüğünü 7/B sınıf rehber öğretmeni F.Burcu YOKUŞ öğretmenimizin yaptigi sinif öğrenci velileri ve 7/B sınıf öğrencilerimizce yürütülecek 5 ay süreli "Atma Dönüştür" projesi okul müdürlüğünce onaylanarak yürürlüğe girmistir. Öğretmenimizi tebrik ederken, proje kurulu öğrencilerimize ve velilerimize başarılar dileriz.

Proje logosu ve çalışma raporu ekte sunulmuştur